מה היתרונות של עיסוי אירוטי

0
51

חלק מהמחקרים, למשל, קושרים בין עיסוי לשיכוך כאבים ולהפחתת לחץ דם.

חוש כל הגוף שלנו קולט את הצורך בעיסוי; הלב שלנו רוצה להירגע אחרי יום מלחיץ והריאות שלנו מבקשות עזרה בהגדלה כשאנחנו נושמים רדודים.

יתרה מכך, מגע אנושי ללא מגע מרגיע ברמות רבות.

קאמה סוטרה הוא ספר הלימוד העתיק ביותר המתאר טכניקות של הנאה אירוטית וטכניקות עיסוי במסע ארוך של הריווית צימאוני הטבע שלנו באמצעות קאמה קארמה (ריפוי הנאות באמצעות פעולה משמחת) שירותי ליווי בתל אביב

ישנם מספר יתרונות בריאותיים פיזיים ונפשיים לקבלת עיסוי.

כמה מהיתרונות הנפוצים ביותר כוללים הקלה בכאב וירידה בחרדה.

כאשר אתה מקבל עיסוי אירוטי, מאמינים שההורמונים משחררי מתח הנגרמים משחרור אנדורפינים יכולים גם לעזור ליצור אושר טנטרי ורגיעה.

במחקרים, המשתתפים דיווחו שמצב הרוח שלהם התרומם לאחר עיסוי ארוטי ונתן להם להרגיש אינטימיים יותר עם עצמם וגם עם אחרים. אנשים גם דיווחו שהם מרגישים פחות מתוחים, עייפים או אפילו מדוכאים לאחר העיסוי. עיסויים ארוטיים עלולים להוביל לעלייה בערנות המונעת מהאדם להיות עייף או בישיבה לפרקי זמן ארוכים. מחקרים מראים כי לאחר דקות ספורות של מישהו מרפה את השרירים המתוחים שלו מעיסוי כתפיים, יש הבדל מדיד בפעילות המוח עקב רמות נמוכות יותר של מתח שהושגו. יש מחקרים שהושלמו בעבר על דברים כמו זמן התאוששות השרירים בספורטאים לאחר עיסוי לפני מאמץ משמעותי נערות ליווי באילת

עיסוי ארוטי מתמקד הרבה יותר בקינקים (התעוררות מינית) של האדם שמקבל אותו, ולא באדם שנותן אותו.

רוב האנשים מקבלים עיסוי אירוטי כי אין להם זמן לצאת מאורח החיים הזה, או שלא מוצאים הקלה מהיד שלהם ורוצים פתרון אוטומטי.

ישנם גם אנשים שאינם חווים תחושות אירוטיות בחלקים שונים של גופם, אשר בסופו של דבר תופסים תחושות בחלקים שאינם מגורים בדרך כלל במין.