מה זה סטריפטיז

0
2

דירות דיסקרטיות בירושלים, בצפון ובדרום למפגש דיסקרטי ולוהט באווירה אינטימית – דירה דיסקרטית בירושלים רק באדיר. מאגר דירות דיסקרטיות ירושלים הגדול במדינה.

סטריפטיז הוא אדם או קבוצה של אמנים מבצעים העוסקים בריקוד ארוטי או אקזוטי לקראת חשיפת כל שכבת לבוש

דירות דיסקרטיות, נערות ליווי, עיסוי אירוטי – בכל רחבי ישראל Report Trafficking זויתה פורטל סקס ישראלי is committed to raising awareness about human trafficking.

סטריפטיז זכה לפופולריות במדינות דוברות אנגלית על ידי השחקנית האמריקאית המפורסמת, כרמן אלקטרה. המונח “לדבר עם הידיים” היה קשור לעתים קרובות לריקוד שיספר סיפור להמחשת טקסט.

בצרפת, הוא מכונה “la danse à la quadrille” (“ריקוד ההקניטות של השולחן המרובע”), כאשר מקורותיו נובעים משולחנות מרובעים מימי הביניים שבהם אבירים טעונים היו מאתגרים זה את זה להראות את התעוזה והמיומנות שלהם. בקרב על ידי לקיחת מגף אחד וכפפה אחת בלבד מהשריון לפני שדרשו מיריביהם לעשות כמוהו.

עם הזמן המונח התרחב בשימוש כדי לתאר כל סוג של ביצועי גוף שבו בגדים נלקחים מהגוף של האדם בדרך כלל מבלי לפרוק אותם קודם.

סטריפטיז מגיע עד לסוף המאה ה-19, אבל עם הזמן הוא קיבל משמעות ייחודית משלו. ניתן לאתר את המקורות ל”ניתוק” הצרפתי שפירושו “להתפשט”.

חשפנות הוא מעשה שנועד לגרום לאדם להסיר בגדים בהדרגה ומתגרה, מה שמרמז על עירום (), הפשטת אמנות שבה המבצע מתפשט בהדרגה לצלילי מוזיקה בצורה מינית מרמזת. אחד המופעים הפופולריים ביותר בקרקסי חשפנות, הוא פנלופה. ישנם גם הצגות תיאטרון בורלסק שנמצאות בחלק מהביקורות והתיאטראות, שבהן הלבוש ממש לא משחק חלק בלתי נפרד מההופעה של ההצגה עם התמקדות בריקודים, קומדיה ומשחק לוואי ולא משיכה מינית מפורשת.

בצורות אחרות של בידור (כאשר “סקס” אינו אינטגרלי), כמו מלודרמה ברדיו או שגרות קומדיה, הדיאלוג עשוי להתקדם באופן טבעי למרות שדמות אחת נעדרת לכאורה (נניח יושבת בשקט ומשתלשלת

תורמת פורבס, מלנה ארו, מגדירה חשפנות כ:

“..striptease מבצע ריקוד על ידי חשיפת שכבות של בגדים למוזיקה וליווי מילים בצורה חוזרת או לא שגרתית במהלך ההופעה, לעיתים קרובות תוך אינטרפולציה של הפסקות גלויות קרובות או שוות בזמן דירות דיסקרטיות בירושלים לתרגיל של הרקדן.”

דירות דיסקרטיות עם בנות חמות וחרמניות לחווית סקס לוהט ובלתי נשכח. מבחר ענק של דירות דיסקרטיות מחכות לכם לבילוי חלומי באתר בנות חמות – היכנסו לאתר!

אנחנו לא יכולים לקרוא לדוגמנית שהולכת על המסלול סטריפטיז כי אין לה שום מוזיקה מלווה אותה. סטריפטיז משמש בעיקר את רקדני העמוד, שמעמידים את אטבי הכביסה שלהם לרשות הלקוחות שלהם בזמן שהם מופיעים על העמוד.

סטריפטיז הוא הפעולה של הסרת בגדים לאט כדי לעורר מינית את הקהל. אדם העוסק בחשפנות יכול לעקוב אחר מספר תרחישים כדי להגשים פנטזיות מיניות או להקניט ולגרות את הקהל, למשל על ידי הסרת בגד בכל פעם כדי לחשוף קישוטי בד חושניים.