עיסוי טנטרה ניו יורק

0
2

לפני שנדון בעיסוי טנטרה מנקודת המבט המזרחית והמערבית, חשוב שתדעו יותר על טנטרה.

נערות ליווי באילת – כאן מדובר על נערות אשר מספקות שירותי ליווי ואירוח. ניתן להזמין שירות של נערת ליווי באילת למטרת ליוו באירוע עסקי או למטרת ייצוג זוגי בערב חברים. בנוסף, ניתן לפגוש אותה באחת …

עיסוי טנטרה: צורת העיסוי המקורית שתורגל בהודו העתיקה, הטנטרה משלבת שימוש במנטרות, צ’אקרות (מרכזי אנרגיה), טכניקות נשימה ומדיטציה.

טנטרה מנקודת המבט המזרחית: הגישה הדומיננטית למערכת הרבייה הנשית בסין היא זו בעיסוי טנטרי שנדריליאני. למעשה, במשך אלפי שנים אזור איברי המין היה ידוע בשם “שער הירקן”.

טנטרה מנקודת המבט המערבית: מנקודת מבט מערבית, ניתן להשתמש באמהות שונות במהלך הלידה – טבילה במים (פעילה), ויקום (פאסיבית) ולידה כבידה. לחלופין, אמהות יכולות למצוא נוחות המספקות תמיכה על ארבע בזרועותיהן או נשענות על קיר.

נבדק על ידי Alyssa Mariotti

אם אתם מחפשים עיסוי טנטרה בניו יורק, וחושב שסוג ההרפיה והשחרור מתאים לכם, הירשמו לסדרה הקרובה של סדנאות עיסוי טנטרה עם Deepa במהלך אפריל הקרוב. הקורס מושלם לאנשים המעוניינים להבין את הטנטרה כמרפא, ללמוד טכניקות להפוך לאהובים יותר את עצמם, לשחרר פחדים, להרפות את גופם ולפתוח את המוח שלהם – כל זאת תוך שהם שקועים עמוק בתרבות נערות ליווי באילת ההודית.

אנו מציעים פגישות פרטיות בסטודיו של ספא זן סנטר ליד מידטאון אשר יספקו את כל הרצונות העמוקים ביותר שלכם להשיג הנאה ושחרור גדולים יותר במהלך חווית עיסוי הטנטרה שלכם. לכן זה כל כך חשוב לעשות מה שאנחנו יכולים כדי שהסדרה החד-יום הזו תספק צלילה עמוקה ככל האפשר לשיטות של תרבויות עשירות אלו.

המטרה תהיה כמובן להיות שלמים עם ההחלטה, אז נכון, שלא תמיד נערת ליווי באילת תהיה “נערת החלומות”, אבל מי שישקיע בבחירה, יוכל ליהנות בסופו של דבר ממענה על כל ציפיותיו ואף יותר מזה.. כמובן, שכדאי …

השיעורים מורכבים מכללי בסיס לגישור לפני תחילת המפגשים (הבאים), קצת רקע בסיסי על אמונות מסורתיות הודיות על אהבה ומיניות שמובילות להתפרעויות

אתה יכול לקבל את ההנאה הגדולה ביותר ללא תחרות עם כל עיסוי מסורתי אחר. עיסוי טנטרה NYC משלב עיסוי, הפעלת אנרגיה ועבודת נשימה ומשאיר אותך מאוזן יותר, מכוון ושלווה.

טנטרה היא חוויה של נשמה עמוקה אשר מקדמת איזון וסיפוק בחייו, בניגוד לעיסויים מסורתיים המתמקדים בגירוי כדי לגרום לכל הלחץ הזה להיעלם.

גלה מה אתה צריך או מה הגוף שלך רוצה עכשיו וקבע את הפגישה שלך עוד היום עם שירות העיסויים הטנטריים הטובים ביותר שניו יורק מציעה!

שמן מחומם הוא כל מה שדרוש לעיסוי המדהים והרב מועיל הזה.

דרך העיסוי בטנטרה שונה מכל סוג אחר של עיסוי. זה לא רק גורם לנמען להרגיש רגוע ורענן, זה גם גורם לו להיות שמח וסיפוק נפשית.

בסגנון טנטרה אין את הידיים על הגוף בכלל. להיפך, יש הרבה התמקדות במגע חושני וחקירה כדי לעבוד דרך אמונות שליליות ישנות כדי ליצור תחושה של שלווה פנימית עמוקה ותחושת שייכות רחבה עם אחרים.

דברים מעולם לא היו מעצימים יותר בחייו של מישהו כמו שהם יוצאים מ”עיסוי עירום”.

הקדמה: בדיון פאנל השתתפו אנשים כאשר דנו בעיסוי טנטרי מחוז נסאו ניו יורק

המשתתפים תהו מדוע אנו חוזרים לאחר כל פגישה מרוצים אך רעבים לעוד שבץ? התשובה טמונה בעוררות מינית עמוקה כל כך מהנה שלרוב נדרשות מפגשים רבים כדי לחוות