מהו עיסוי עם סוף טוב

0
1

עיסוי סוף טוב הוא מפגש עיסוי שבו הלקוח מקבל “סוף טוב”, או שחרור ידני של מתח מיני.

נערות ליווי בתל אביב – נערות מומלצות בשבילך ☆ בת ים תמונות אמיתיות ישראלית בלונדינית …

ייתכן שהטרמינולוגיה של “סוף טוב” נגזרה כאשר לקוחות ינסו לבקש מעסה מתוך מחשבה שיינתן להם “יותר מהדרך המסורתית של מעסה”|סוג כלשהו של סיפוק מיני בתמורה לכסף. חלק ממכוני העיסוי מפרסמים כמעניקים “שירותים מיוחדים”, אך מכוני עיסוי אלה אינם כולן אירוטיות באופיים.

ישנם עיסויים רבים ושונים, ויש הרבה סוגים שמטפלים מציעים, אבל עם עיסוי סוף טוב, המטרה הסופית היא לשמח את הלקוח. בניגוד לצורות אחרות של עיסוי שאולי יש להן כוונה אחרת בראש, עיסויים אלה (הידועים לפעמים כעיסויים חושניים) נוגעים לכל מיני סוגים של הנאה גופנית המובלת על ידי מגע.

עיסוי סוף טוב נעשה מסיבה מינית או חושנית, לא רק כדחף או שחרור. לפעמים אפשר לעשות את זה להנאה מתוך סקרנות, אבל גם בגלל שאינטימיות היא חלק מהקשר האנושי ולמרבה הצער היא יכולה לשרת מטרה זו כאשר אנשים שזקוקים לסוג כלשהו של אינטימיות מגלים שאין להם שום קשר אינטימי בחייהם.

10% ממרפאות העיסוי בארה”ב מופעלות באופן לא חוקי כעסקים עם מרכיב מיני נסתר – למשל, מתן עיסוי עם “סוף טוב”.

מחפשים נערות ליווי בתל אביב זויה המלאכית של ישראל בת ** שלנו צעירה איכותית יכולה לבוא עד אליך לזמן מפנק שאי אפשר לשכוח קדימה … ** שלנו בחורה איכותית מחכה להגיע אליך למסאז שתרצה עוד היכנס עכשיו …

אחד המקצועות הוותיקים ביותר לנשים, זה נפוץ ברחבי החברה. לא רק באסיה ובדרום אמריקה, אלא גם באזורים ברחבי העולם.

עבור בנות רבות, זו יכולה להיות דרך לשלם עבור הלימודים או רק מקור הכנסה כדי לעזור בכלכלת המשפחה שלהן.

Telegram. מאשה נערת ליווי בתל אביב מקצועית לביתך מלון. וידאו. **********. Whatsapp. Telegram. נערות ליווי ברמה גבוהה שלא ראית מעולם. וידאו. ***-*******.

זה בדרך כלל עיסוי שבו הנמען מקבל אורגזמה כשחרור מתח.

באמריקה, עיסויים מסוג זה אינם חוקיים ולפעמים עלולים לסכן אנשים בסחר במין. רוב הזמן, סוף טוב מגיע מפטישיזציה של טכניקות עיסוי אסייתיות.

“עיסוי עם סוף טוב” הוא לשון הרע לטיפול בעיסוי המעניק גם שחרור מיני.

התפשטות הפורנוגרפיה מאז שנות ה-70 סייעה ליצור את הרעיון שכל המעסים מספקים “סוף טוב”. אדם שקיבל עיסוי בלתי חוקי כזה עלול לעסוק במין עם המעסה או לצפות בפורנו תוך כדי עיסוי.