המקומות המובילים לסיורי ליווי

0
1

היי אני מישל בת ** עדינה גבוהה וחטובה אני מזמינה אותך לאירוח אצלי בכפר סבא באווירה כיפית רק אני ואתה לטיפול מהנה עם שמנים ארומטיים., עיסוי אנטי סטרס, בודי מסג בעירום, עיסוי קלאסי, הרגעה כפולה, עיסוי אירוטי, פוט פטיש, עיסוי …

ליווי עיר-מידה לדגמים. ליהנות מנופים יפים, להירגע במקומות הטובים ביותר בעולם ולהוציא את הכסף של אנשים אחרים זה חלום אמיתי עבור רבים. מלווים מקצועיים מאמינים כי סוג זה של רווחים הוא רווחי מאוד ומבטיח. העיקר לבחור את הסוכנות הנכונה שתארגן סיור.

המקומות הפופולריים ביותר לסיורי ליווי

אם העבודה בתחום הפנאי ברוסיה נחשבת לא מבטיחה, עליך לבחון מקרוב את ההצעות ללכת לליווי סיטי. נסיעות עסקיות כאלה נמשכות משלושה עד עשרה ימים. הכל תלוי בסוג האירועים וביעדים של טיול הלקוח.

סיורים מבוקשים כאשר ילדה הולכת למדינה זרה ולא עם מיליונר רוסי. לדוגמה, בדובאי, מסיבות עם שייחים פופולריות. נשים מקומיות אינן יכולות להשתתף בחגים כאלה. ואיך לעשות בלי דגמים אטרקטיביים במסיבה? אז השייחים החלו להעסיק רוסים, והציעו כמויות אדירות לנסיעות עסקיות. יחד עם זאת, לדוגמניות יכיף, לרקוד, ליהנות ולקבל מתנות ממעריצים נדיבים. שירותי ליווי בפתח תקווה מנסיעת עסקים כזו, אישה יכולה להוביל מ -1,500 יורו.

מקומות פופולריים לסיורי ליווי:

 • Türkiye. אנשים עשירים מקומיים מזמינים רוסים למסיבות סגורות. סיור ליווי נמשך 3-7 ימים. בנות מובאות לאיים פרטיים. שם דגמים מלווים מיליונרים, מבלים זמן בכיף וחסרי דאגות. התנאי העיקרי הוא שהילדה צריכה להיות מעל גיל 27 וגובהו מ -175 ס”מ.
 • דובאי. זהו מקום נהדר לסיור העיר. הדוגמניות הרוסיות היפות ביותר מוזמנים למסיבות השייח ‘. העיקר לא לשוחח על מה שקורה באירועים כאלה. בנות גרות בדירות מדהימות. בדובאי, הלקוחות הנדיבים ביותר. בנוסף לרווחים, הדגמים מביאים תכשיטים ודברים ממותגים.
  ליווי להצלחה…
  תכונות של אסקור…
 • יָוָן. מלווים מגיעים למדינה זו בנסיעת עסקים ארוכה. בדרך כלל, החוזה נחתם למשך 1-2.5 חודשים. עלינו ללוות גברים עשירים לאירועים שונים. מחיר שעה יכול להגיע ל -500 יורו ומעלה. דגמים מקצועיים מביאים הרבה כסף מסיורים כאלה, אתה יכול לפתור את כל הבעיות הכספיות ואפילו להתחתן בהצלחה. המצב העיקרי הוא ידע בשפות זרות.
 • טייוואן. סוכנויות דוגמנות מקומיות מסכמות חוזים עם רוסים במשך 2.5 חודשים ומעלה. אם לילדה אין ויזת עבודה, היא לא תוזמן למדינה הזו.
 • קזחסטן. רבים מופתעים מכך שמדינה זו נמצאת ברשימת הסיורים בעיר. אבל הדגמים שעבדו שם, טוענים שקזחים היו מיליונרים נדיבים מאוד. למשך חודש עבודה אתה יכול להביא מ -10 אלף. יוֹרוֹ.
 • לעבוד במלווה במדינה זרה: היתרונות והחסרונות של

  נסיעות העסקים מבטיחות רווחים גדולים לדגמים. אך אסור לשכוח מחסרונות סיורי העיר:

  היי אני מישל בת ** עדינה גבוהה וחטובה אני מזמינה אותך לאירוח אצלי בכפר סבא באווירה כיפית רק אני ואתה לטיפול מהנה עם שמנים ארומטיים., עיסוי אנטי סטרס, בודי מסג בעירום, עיסוי קלאסי, הרגעה …

  • דרישות גבוהות לבנות שרצו לעבוד במדינה זרה. לקוחות שמים לב לצמיחה, גיל, מראה ואפילו צבע שיער. קעקועים ובורות באנגלית נחשבים לסיבה טובה לסרב להזמין את הדגם לסיור ליווי;
  • אני צריך ויזת עבודה;
  • יש צורך לעמוד בתנאי החוזה, לפעמים הם מוזרים.

  ישנם יתרונות נוספים למודלים בנסיעות עסקיות כאלה:

  • בעבודה דרך הסוכנות, הילדה גרה בדירות שיק;
  • עבור כל נסיעה עסקית, המודל מקבל תשלום גבוה + מתנות;
  • אפשר לבקר באתרי הנופש הסגורים של העולם;
  • היכרות עם אנשים משפיעים.

  דירות דיסקרטיות בפתח תקווה עם בחורות ישראליות ורוסיות סקסיות ומפנקות במיוחד. מבחר מודעות חדשות של דירות דיסקרטיות בפתח תקווה באתר סקס ענק, פורטל המבוגרים הגדול בישראל.

  כמובן שאתה צריך לצאת לסיור ליווי רק תחת חוזה. מנהלים פרטיים מרשתות חברתיות מתבררות לעתים קרובות כטרמים. אם תחומי העניין של הבנות מייצגים סוכנויות דוגמנות רשמיות, הנסיעה העסקית מתרחשת בתנאים נוחים, והסיור אינו מזויף סכנות כלשהן.