איך לפתות אדם עשיר?

0
1

נערות ליווי במרכז. כמו שאמרנו קודם, נערות ליווי בתל אביב הן למעשה אותן הבחורות שתראו בעמודים של אזור המרכז וכל אזור גוש דן. כן, בתל אביב יש דרישה גדולה במיוחד לנערות ליווי, אך שירותי הליווי בתל …

מאז ילדות, לבנות יש תחושה שהיא תתחתן עם הנסיך. כתוצאה מכך, רצון זה מתפתח לרצון להפוך לאשת האוליגרך. כולם רוצים לחיות בשפע, לקנות דברים ממותגים ולהירגע באתרי הנופש הטובים בעולם. זה נשאר רק כדי לכבוש את ליבו של המיליונר. לפחות זה צריך להיות פיתוי ולפתות. בגידות חברתיות מספרות כיצד זכו לתשומת לבם של בעלים עתידיים.

היכן לפגוש מיליונר?

התוכנית לכיבושו של אדם עשיר מתחילה בבחירת מקום. לעיתים רחוקות מיליונרים משוטטים במרכזי קניות או יושבים על ספסל בפארק. “דגים גדולים” חי בבריכות מיוחד “. אלה אירועי VIP, מועדוני ספורט מובחרים, מתחמי בידור פרבריים.

ציידים לגברים עשירים עוקבים מראש. לא תמיד אתה יכול להגיע לאירועים כאלה לבנות רגילות מהרחוב. תלוי בכך שהפגישה עם העשיר מתרחשת, אתה צריך לבחור מודל של התנהגות.

תן לאיש דירות דיסקרטיות ברחובות לעזור

תוכנית זו מתאימה אם ההיכרות נמצאת בשטח של מועדון הספורט או בערב כל משחק (ביליארד, “מאפיה” ועוד). מחיר הכניסה לאירועים כאלה מ -30 אלף. רובל. לא כל עובד במשרד יכול להרשות לעצמו חופשה בפורמט זה. מנוי למועדון ספורט מובחר עולה מ -45 אלף. רובל.

טורנירי ביליארד – מקום אהוב על “ציד” לעשירים. ויקטוריה נפגשה בדרך זו לבעלה אוליגרך. הצעירה אומרת:

“למדתי מזמן לשחק ביליארד, אבל גברת חזקה לא מעוררת את האוליגרכים. הם אוהבים יותר כבשים יפות. באותו ערב הייתי על שמלת תחרה עם מחשוף עמוק. הסתובבתי ליד השולחן למתחילים. כל אחד מהנטייה שלי לווה במבט רפה מגברים. העמדתי פנים שאני לא מבין איך לשמור על רמז. כתוצאה מכך היא התקרבה ל”קורבן “ולחשה:” עזור לגברת להבין את זה, אני צופה בך הרבה זמן, אתה מומחה אמיתי בעניין זה “. כמובן שהוא הופתע כאשר לאחר חודש של היכרות, ניצחתי אותו בביליארד, אבל פשוט אמרתי שהמורה היה מיומן “.

איפה אלוהים נח…
כיצד לקבוע את אלה…

בחדר הכושר תוכלו לבקש עזרה עם טיל או לשאול כיצד להשתמש בסימולטור. נשים נועזות בוחרות את הגברים הרצויים לביטוח, תוך כדי ביצוע סקוואטים עם משקולת. לאחר האימונים, אתה יכול להזמין בחור לבר-בר.

מחפש נערות ליווי במרכז? הזמן אצלנו באתר נערת ליווי פרטית הכי סקסית באזור המרכז עכשיו לביתך מלון תמונות אמיתיות דיסקרטי לחלוטין

צנוע -מאמן היטב

תפקיד זה הוא אידיאלי תוך כדי השתתפות באירועים הבאים:

  • תיאטרון;
  • תערוכות;
  • מצגות של מותג חדש, מוצרים;
  • מופעי בגדים;
  • פותח בוטיק.

גברים בפגישות כאלה נראים משועממים. מהגעגוע הם מתחילים לשקול אנשים מסביב. חשוב להתבלט מהקהל ברגע זה.

לשם כך, ציידים מנוסים בוחרים את הדימוי של “גברת עם כלב או ספר”. הם מאופקים, נראים מאוזנים וחכמים. במקביל, המבט הוא ביישן, הוא לא כלבה. זו צניעות טבעית שמעוררת התרגשות אצל גבר. אני מייד רוצה להגן על הגברת הזו ולהעביר אותה. לאחר הפגישה אינך יכול להסכים לסגור קשר. אתה צריך לגרור זמן החוצה, אך אל תשחק מחדש.

שני חברים

אתה לא יכול להיות מושא של תשוקה, אם אתה משבח את עצמך באופן עצמאי. אפשרות אידיאלית למצוא חברה.

במקביל כזה, קל יותר להיות מושלם על רקע של חבר. בזמן שנפגש עם ילדה אחת, תשומת הלב של הבחור עוברת לחברתה, כפי שהראשון מדבר עליה כל הזמן. כאילו היא צנועה, לראשונה באירועים כאלה וכן הלאה!

שירותי נערות ליווי במרכז, בצפון ובדרום, **/*. נערות ליווי פרטיות להזמנה מיידית. רוסיות, ישראליות, אוקראיניות, ערביות. זמן הגעה עד ** דקות !

לבאים חילוניים מודים שתכנית כזו יעילה מאוד. העיקר למצוא בן זוג מתאים ולבחור את המקום המושלם לדייטים בו. בעזרת התנהגות נאותה, אתה באמת יכול לפתות את המיליונר.