Aquamassage: שירות לאוהבי נהלי מים

0
1

נערות ליווי בדרום ברוך הבא לאתר לטיק אסקורט, האתר הגדול למבוגרים. שירותי ליווי לבילוי לוהט לביתך. האתר שלנו משנה את כל תפיסת הבילוי של הגבר הישראלי ומכתיב סטנדרטים חשים. כאן תוכלו לפגוש חוויות יוצאות דופן המשדרגות כל בילוי. אנו שמים דגש גדול על חווי הלקוח ושואפים לטשטש את ההבדל בין מציאות לפנטזיה. נערות ליווי נערות ליווי דיזי

לאתרי ספא גברים יש בשירותי מחירון לכל טעם. ככל שהמפגש יוצא דופן יותר, כך סיכויים להפתיע את הלקוח במשהו יוצא דופן. הקבועים כבר עייפים מתוכניות סטנדרטיות, ולכן עיסוי אירוטי בחדרה תמיד בוחרים ברצון משהו חדש. אחד מהשירותים הללו הוא אקוומס. הבה נבחן ביתר פירוט מה הוא.

מה זה אקוומס?

Aquamassage (לא להתבלבל עם Aquat)-שירות הספא הזה עם חלק ארוטי. כפי שהשם מבין, העיסוי מתרחש במים. אבל מה זה אומר? הוא המפגש שנערך בבריכה? כמעט כך, אבל לא בבריכה, אבל בג’קוזי. סלוני עיסוי רבים, במיוחד אלה עלית, יש חדרים המצוידים לא רק על ידי מקלחת, אלא גם על ידי חדרי אמבטיה גדולים או ג’קוזי. זה מאפשר לך להרחיב משמעותית את מגוון שירותי העסקים. Aquamassage היא תוכנית פופולרית מאוד, מכיוון שאנשים רבים כמו נהלי מים.

חלקם מבלבלים את השירות הזה עם עיסוי אקוופולי. אבל אלה דברים שונים לחלוטין. האחרון מתבצע על מזרן מתנפח או בחמאם, ושונה מהארוטי הסטנדרטי רק בכך שהילדה משתמשת בשמן כחומר סיכה, אלא ג’ל או קצף מיוחד. Aquamassage כרוך במגע ישיר עם מים.

סוגי אקוומסז ‘בסלונים

ראוי לציין שמפעלים רבים מוסיפים שירות זה למחיר גם כאשר אין להם ארון עם ג’קוזי. העובדה היא שיש שני סוגים של אקוומסטה:

  • גרסת אור במקלחת. למעשה, זה אפילו לא יכול להיקרא שירות מלא, מכיוון שתוכניות ארוטיות סטנדרטיות רבות מציעות קבלה משותפת של מקלחת עם מעסה כאשר ילדה שוטפת לקוח. זהו סוג של הקדמה לפני הפגישה. אבל נוהל כזה בדרך כלל לוקח לא יותר מעשר דקות. ישנם מפעלים שבהם האורחים מתקלחים בכוחות עצמם, ואם אדם רוצה שהמעסה ישתתף גם בזה, הוא חייב לשלם תוספת. במקרה זה, הילדה מתחילה מופע ארוטי על ידי שטיפת גוף הלקוח.
    דקויות של נקודה…
    לעבוד בסלון ה…
  • Aquamassage בג’קוזי. זהו כבר שירות מלא. לקוח ומעסה ממוקמים באמבט ענק, והנערה מתחילה את התוכנית במים. לבועות סקווררינג יש השפעה מועילה על גופו של גבר, המאפשר לו להירגע עוד יותר.

האורחים יכולים להזמין סשן מלא של מטה בג’קוזי שנמשך כשעה או לבחור בתוכנית Meek, ואז ללכת לארומסה מסורתית עם חמאה.

מאפיינים של Aquamassage

חדשה בפתח תקווה. בדירה פרטית, דניאלה קולומביאנית, אנדראה מברזיל. אתה מוזמן לעיסוי משולב ומפנק עם שמנים חמים לאורך הגוף באווירה שקטה ונעימה. רק אני ואתה בכייף. הטיפול *** לחצי שעה. לא תתאכזב …

אין צורך בכישורים מיוחדים מהמעסה, למעשה, היא צריכה לעשות את אותו הדבר כמו תמיד, רק במים. כחומר סיכה, אתה יכול להשתמש בג’ל מיוחד או באותו קצף, מכיוון שהשמן במקרה זה לא יהיה הולם.

יש צורך לשמור על אמצעי זהירות בטיחות, כדי לא להחליק בטעות ולא לפגוע בקצה הג’קוזי, עליך לפקח על הלקוח גם. אתה צריך לנסות כדי שהמים לא ימלאו את פניו או את אוזניו, והקצף לא ייפול בעיניים. יש צורך לבחור גם את הטמפרטורה הנכונה של המים כך שיהיה חם מדי, אך הוא לא מתקרר במהירות אם מניחים מפגש ארוך.

היי אני מישל בת ** עדינה גבוהה וחטובה אני מזמינה אותך לאירוח אצלי בכפר סבא באווירה כיפית רק אני ואתה לטיפול מהנה עם שמנים ארומטיים., עיסוי אנטי סטרס, בודי מסג בעירום, עיסוי קלאסי, הרגעה כפולה, עיסוי אירוטי, פוט פטיש, עיסוי …

ילדה אקוומסאז ‘יכולה לעשות בבגד ים או בגד ארוטי. זה תלוי במדיניות המוסד. עדיף לאסוף שיער בזנב גבוה כך שהוא לא יירטב. באשר לאיפור, עדיף להשתמש במינימום של קוסמטיקה או להשתמש במים אטום. זה לא יהיה יפה במיוחד אם באמצע הפגישה זה יזרום מסקרה או צללים ימרחו.