מה אתה צריך לדעת מעסה ארוטי על עיסוי הערמונית

0
0

עיסוי הערמונית הוא גירוי האזור האנאלי של גבר שעוזר להירגע, מבטל קיפאון בזרעים, מפעיל הנאה ארוטית. מכיוון שיש צורך לעסות לא רק בחוץ, אלא גם מבפנים במקום כה עדין, האמון בין הלקוח למעסה הוא חשוב. אם אתם מתכננים להרוויח שירותי עיסוי ארוטיים, עליכם להתגבר על גועל וללמוד לעורר בביטחון גברים. אחרת, אל תקבל הכנסה יציבה.

נערות ליווי בגבעתיים במחירים זולים ושירות מהחלומות, **/*. מבחר ענק של נערות ליווי בגבעתיים סקסיות, חרמניות ולוהטות שמחכות להזמנה שלך ברגע זה. שירותי ליווי בגבעתיים ליב – התיירת הכי כוסית חזרה לתל אביב הסטודנטית הכי פצצה מחכה לשיחה ממך. להיות איתה זה חוויה אדירה. הזמנות לבית או למלון… גבעתיים ***-******* WhatsApp

כיצד לעורר את בלוטת הערמונית חיצונית

עיסוי הערמונית הוא פנימי או חיצוני. לגירוי פנימי, המעסה יכולה להשתמש באצבע או בצעצוע מין מיוחד, שנמכר בחנות של סחורות אינטימיות. אם אתה מתכנן לעבוד כמעסה פרטי, עליך לרכוש מראש פריטים המסייעים ללקוחות להשיג רגיעה.

גירוי ערמונית חיצוני נכלל במפגש העיסוי המרגיע ומבוצע על ידי לחיצה על האזור שבין שק האשכים לסוגר. אם גבר מתרגש היטב ברגע זה, בלוטת הערמונית שלו תתנפח ויורגש דרך המפשעה. בטוח במקצת, אך יחד עם זאת לחץ רך יוביל את הלקוח לאורגזמה.

עיסוי פנימי של הערמונית באופן ידני

הרפיה מוחלטת מ …
10 כיכר חיים…

לפני שתחדר לאצבע לפא הטבעת של הלקוח, אתה יכול לשים כפפת לטקס דקה ולהקפיד לשמן היטב את האצבעות שלך. אבל אתה צריך להתחיל עם הארומסאז ‘הכללי כדי שהאיש יתרגש. אחרת, החדירה רק תביא לו אי נוחות. כן, ואתה, במיוחד אם עדיין יש לך ניסיון מועט, יהיה קשה למצוא בלוטת הערמונית שלא נחקרת.

נערות ליווי בראשון לציון

דירות דיסקרטיות בגבעתיים – israel night club נערות ליווי &#***; דירות דיסקרטיות &#***; דירות דיסקרטיות במרכז, דירות דיסקרטיות בתל אביב &#***; דירות דיסקרטיות בגבעתיים ב Whatsapp – **** *** ** ** דירות דיסקרטיות בגבעתיים מרכז, פתח תקווה מבצע ב * ידיים רק עכשיו בפתח תקווה ********** פתח תקווה חדשה בפתח תקווה!!! ********* תל אביב ההופעה הכי טובה מרכז **********

לכן, כשאתה מרגיש שהלקוח די נרגש, המשך לעיסוי הערמונית:

  • שימן את האצבע שלך עם חומר סיכה ועסה את פי הטבעת כדי להירגע הסוגר.
  • הכנס בעדינות את האצבע אל פי הטבעת והרגיש את בלוטת הערמונית דרך פי הטבעת, הדומה לכדור בגודל של אגוז.
  • ברגע שאתה מוצא את הערמונית, לחץ אותה מעט באמצע ושחרר לאחר 3-5 שניות, חזור עליה מספר פעמים.
  • טוחנים באצבעכם את קווי המתאר של בלוטת הערמונית ועשו תנועות סיבוב בכיוון השעון, ואז כנגד.
  • טכנולוגיה חלופית, מחזקים ומפחיתים את הלחץ, תוך כדי מעקב אחר תחושות הלקוח.
  • עיסוי עד שהאיש מגיע לאורגזמה.

שירותי ליווי בגבעתיים נערות ליווי בגבעתיים עם בחורות סקסיות, שאוהבת לפנק ולענג אותך הגבר הישראלי, ומחכות לפגוש אותך בדיסקרטיות מוחלטת אחד על אחד ביום או בלילה.

הלקוח יכול לבחור לו תנוחה נוחה. מישהו מעדיף לשכב על הצד שלהם, מישהו יותר אוהב את התנוחה בגב בברכיים מהודקות לבטן. אתה יכול גם להציע אדם לשכב על בטנו, לשים רולר קטן מתחת למותניו מתחת למותניו.

גירוי הערמונית עם מכשיר עיסוי

עיסוי הערמונית מיועד לעיסוי פנימי. זה טוב אם יש לך כמה אמצעים לעיסוי אנאלי בארסנל שלך כך שהלקוח יוכל לבחור את המכשיר בהתאם להעדפותיו. העיסוק צריך להיות נקי לחלוטין וחיטוי. אבל עדיין, לפני שתחדר לכלי, עליך לשים קונדום.

העיקרון של ה- eromassage על ידי המכשיר דומה לשיטה הידנית. יחד עם זאת, יהיה לך קל יותר להביא את הלקוח לשיא ההנאה בזכות פונקציית הרטט הבנויה. כשאתה מכניס לעיסוי משומן לפי הטבעת, הוא אמור להגיע ישירות לבלוטת הערמונית. שנה את הקצב ועוצמת הרטט כדי לספק ללקוח הנאה רבה יותר.