פרימיום נגד פרימיום: מה מתאים לך?

0
1

לאחר ההרשמה באתרים שבהם מתקיימים שידורים לתקשר עם נושאי MEMB, נערות צריכות לקבוע את השיטה לניהול מופע – הראה אותה בצ’אט משותף או בטוראי לייצור אסימונים. נראה שהאפשרות של תקשורת פרטית צריכה להיות רווחית יותר. אתה מציג מופע עבור ממבר, והוא משלם לצפייה. ככל שתשמור על תשומת ליבו באתר, כך אסימונים הוא נכנס לחשבונך יותר. אך למעשה, גם Freimium וגם Premium יש מספר תכונות שצריך לדעת על הדגם ההתחלה.

מה המשמעות של Freemium

אלה צ’אטים נפוצים שנוצרו לתקשורת. כאשר נוצר מצלמת רשת, לא הונחה שהבנות ירוויחו כסף בשידורי השידורים. בתחילה, היה רעיון שזרים מחלקים שונים בעולם, לאחר שנרשמו באתר, יוכלו לתקשר זה עם זה באמצעות מצלמות רשת.

נערות ליווי בפתח תקווה נערות ליווי בתל אביב והמרכז תל אביב והמרכז תמונות אמיתיות אינה חדשה בתל אביב – מתחייבים לך שהיא אמיתית ! נערת ליווי ישראלית רוסיה בת עשרים וקצת כוסית על מהחלל שאין דברים כאלה. בחיים לא… ***-******* תל אביב והמרכז תמונות אמיתיות ***% תמונות אמיתיות – ישראלית חדשה

אם אתה מבצע שידורים ל- Freimium, המופע שלך יכול לראות את המופע שלך בחינם כשהוא מתחבר לצ’אט. יתכן שיש לך שאלה – מדוע לשבת ב- freemium, כאשר עדיף להיכנס מייד לתקשורת פרטית ולהתחיל ברווחים. אבל לא הכל כל כך פשוט.

כשאתה מודל אינטרנט מקודם, אתה מכיר את הממברנות, הם מעוניינים בתוכנית שלך, הם עצמם יגיעו לפרטי שלך כדי לבלות איתך את הערב באופן מקוון. אבל אם אתה רק מתחיל לעבוד, אל תצפה שהקהל יהיה מוכן לשלם בלתי מובן עבור מה. יש כל כך הרבה דגמים בעולם עד שהפנייה אולי לא תגיע אליך, עד שתירגע בעצמך.

עם Freemium יש לך יותר חופש, אתה יכול לשדר את מה שתראה כדי למשוך ממברנה ומה אתה משאיר לחטיף בפרטי. אתה יכול להשתתף במופעים קבוצתיים ופרטיים, למכור כרטיסים לביצועים שלך עם הכי חם, שלא תציג בגישה הכללית. צור הכרזות על אירועים, צא לתסריטים עם המשך, הבטיח בתקשורת פרטית את מה שלא תציג בחינם.

היי אני מישל בת ** עדינה גבוהה וחטובה אני מזמינה אותך לאירוח אצלי בכפר סבא באווירה כיפית רק אני ואתה לטיפול מהנה עם שמנים ארומטיים., עיסוי אנטי סטרס, בודי מסג בעירום, עיסוי קלאסי, הרגעה כפולה, עיסוי אירוטי, פוט פטיש, עיסוי …

מידע חשוב אודות…
האם מצלמות רשת צריכות m…

רוב אתרי Freemium מאפשרים לך למכור את התמונות או הסרטונים שלך. המשמעות היא שאתה יכול להרוויח כסף נוסף, גם אם אינך מקוון.

בונוס נוסף של Freemium הוא שהממשל משלם אחוז גבוה יותר מאשר במקומות פרימיום. מרבית האתרים מופיעים עד 50% מהאסימונים שהרווחת. למרות שיש הרבה מטענים חופשיים שהלכו להתפעל מהבנות היפות ולא שילמו אגורה באתרים חופשיים, עדיין תהיה לך הכנסה מספקת ותפתח כשאתה יכול להיות מודל פופולרי יותר.

נערת ליווי בפתח תקווה תעדיף לעבוד לבד, רחוק מאור הזרקורים – היא תפרסם מודעה באחד מאתרי המבוגרים המובילים בישראל. נערת ליווי עצמאית עונה לטלפונים ומעניקה שירותי מסאג. במידת הצורך …

ולשם כך אתה צריך להופיע לעתים קרובות יותר באוויר. אם תבצע באופן קבוע שידורים, הפרופיל שלך ייפול לעשירייה הראשונה ויומלץ לגברים שנכנסים לאתר. אך קחו בחשבון שהתוכנית שלכם צריכה להיות מעניינת. אחרת לא ניתן יהיה למשוך צופים עם תחרות כה גבוהה בין דגמים.

מה המשמעות של פרימיום

הפרמיום שונה בכך שאתה מתקשר עם גבר tete-a-a. אתה תרגיש יותר משוחרר כשיש לך רק צופה אחד. יש לזכור שלעתים קרובות גברים הולכים לפרטי עם יעדים ספציפיים, ובוחרים את הבנות שיכולות לספק את העניין שלהן.

כך, למשל, פיזיסטים ברגליים יתעניינו בתוכנית עם הרגליים בתפקיד הכותרת. אוהבי הקוספליי יעריכו את המשחק עם החלפת בגדים לתלבושות של גיבורים שונים. אתה יכול להיות מודל אוניברסאלי ולהסתגל לרצונות הקהל. או לעבוד בכיוון מסוים, והמזמים יבואו אליך בעצמם.

אתרי פרימיום קטנים בהרבה ממטענים חופשיים, ותקבלו הכנסה יציבה. אבל אין כל כך הרבה נושאי MEMB בפרמיה, ואולי אף צופה אחד לא דירות דיסקרטיות בתל אביב יופיע כל הערב. בנוסף, מהפרמיה תקבלו בממוצע 30-35% מהאסימונים שנצברו, השאר יעברו לניהול האתר.